Wakacje 2018 Katowice

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze kursy wakacyjne w Katowicach. 

 

W wakacje 2018 organizujemy intensywny kurs dla początkujących w lipcu. Dla osób, które ukończyły przynajmniej jeden semestr nauki języka czeskiego przygotowaliśmy też kurs konwersacyjny.

 

 

 

KURSY INTENSYWNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 

Kurs intensywny dla początkujących to dobra opcja dla osób, które mają w wakacje czas i chcą w krótkim czasie osiągnąć połowę poziomu A1. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu i trwają 180 minut. Kurs liczy 48 godzin lekcyjnych i obejmuje materiał z całego semestru, więc od października można kontynuować naukę i zapisać się na kolejny poziom (A1+). Każdy uczestnik otrzymuje wszystkie potrzebne materiały, nie jest zatem konieczne kupowanie podręcznika. Maksymalna ilość uczestników kursu to 7 osób. Zajęcia prowadzone są w naszej siedzibie na ul. Pawła Stalmacha 17 w Katowicach. Opłatę za kurs można podzielić na raty.

 

 

Kurs dla początkujących A1 KAT

 

* kurs języka ogólnego
* poniedziałek, wtorek, czwartek 17.30–20.30 (w tym 15 minut przerwy)
48 godzin lekcyjnych (12 spotkań x 180 minut)
* pierwsze zajęcia: 9 lipca, ostatnie zajęcia: 2 sierpnia
* cena: 720 zł

 

 

 

KURSY KONWERSACYJNY

 

Kurs przeznaczony dla osób, które ukończyły minimalnie jeden semestr nauki i chcą w wakacje kontynuować spotkania z językiem czeskim. Spotkania będą odbywały się w każdy wtorek lipca oraz pierwszy wtorek sierpnia (łącznie 6 zajęć) od godz. 17.30 do 19.30, koszt  jednych zajęć to 30 zł. Minimalna liczba uczestników to 4 osoby, każdorazowo będziemy potwierdzać, czy zebrała się grupa.

 

 

 

 

Do wszystkich kursów można zapisać się online.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.