Weekendowy BC

Kurs weekendowy to idealne rozwiązanie dla osób, które w dni powszednie nie znajdują czasu lub sił, żeby uczęszczać na lekcje języka obcego. Kurs jest przeznaczony dla osób, które wcześniej nie miały styczności z językiem czeskim. Na zajęciach realizowane są zarówno zagadnienia z kursu standardowego, jak i typowe dla Business Czech. Dzięki temu połączeniu uczestnicy mają możliwość specjalizacji już na samym początku nauki.

Uczestnicy poznają na zajęciach podstawy języka czeskiego, przy czym nacisk kładziony jest na zdolności konwersacyjne (restauracja, hotel, sklep, policja, pogoda, urlop, lekarz itd.). Zakres materiału z tradycyjnych kursów jest natomiast modyfikowany – niektóre tematy realizowane są tylko w ramach „small talku” (np. rodzina, pogoda, zdrowie), inne podporządkowane są językowi biznesu. Tym samym zamiast zwykłego obiadu, jemy business lunch z naszym kontrahentem, nie wyjeżdżamy na urlop, ale na delegację, zamiast odwiedzin u znajomych ćwiczymy struktury wykorzystywane w trakcie spotkania handlowego. Część zajęć poświęcona jest także komunikacji w biznesie – pisaniu e-maili oraz rozmowom telefonicznym.

Podczas kursu uczestnicy zdobywają wiedzę atrakcyjną na dzisiejszym rynku pracy. Przez cały semestr poruszają się w obszarze obsługi klienta oraz reprezentacji firmy. Jednocześnie kurs obejmuje większość materiału z języka ogólnego, możliwa jest zatem kontynuacja nauki w następnym semestrze na poziomie A2.

 

 

W ramach kursu oferujemy:

 

  • poziom zaawansowania A1
  • kurs trwa jeden semestr i zaczyna się w październiku lub marcu
  • kurs liczy 60 godzin lekcyjnych (15 spotkań x 180 minut)
  • spotkania odbywają się raz w tygodniu (w sobotę)
  • grupę tworzy 6 osób
  • wszystkie materiały są w cenie kursu
  • zajęcia prowadzi doświadczony lektor – native speaker albo bohemista ze znajomością czeskiego na poziomie C2

 

 

Aktualny harmonogram kursów znajdziesz TU.