O nas

Szkoła „Ahoj” to miejsce, gdzie każdy może rozpocząć lub kontynuować naukę języka naszych południowych sąsiadów. Naszą ofertę edukacyjną kierujemy zarówno do tych osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z czeskim, jak i do osób, które zasmakowały już niuanse języka Karela Gotta, Václava Havla i Petra Čecha.

Naszym uczniom proponujemy naukę w małych, sześcioosobowych grupach. Dla zainteresowanych organizujemy także kursy indywidualne lub przez Skype. Przygotowujemy do egzaminów państwowych, podjęcia pracy w Czechach czy do pracy przy obsłudze klienta. Mamy doświadczenie, umiejętności, a przede wszystkim dogłębną wiedzę na temat języka i kultury Republiki Czeskiej.

Zachęcamy do współpracy małe i duże firmy oraz organizacje skupiające czechofilów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji rano i wieczorem, także w weekendy.

Szkoła „Ahoj” prowadzona jest przez osoby z długoletnim doświadczeniem w nauce czeskiego. Nie zamierzamy jednak skupiać się wyłącznie na samej nauce, chcemy naszych uczniów zapoznać z kulturą Czech, z historią i obyczajami tego kraju. Organizujemy wieczorki tematyczne, spotkania dyskusyjne oraz wycieczki, dzięki czemu nasi klienci lepiej zrozumieją filozofię naszych południowych sąsiadów, nie ograniczając się jedynie do stereotypu „Dobrego Wojaka Szwejka”. Bo dla nas język i kultura Czech to hobby, którym chcemy zainteresować jak największa rzeszę ludzi.

Ahoj – tu nauczysz się mluvit!