Dlaczego my?

Przy poszukiwaniu idealnej szkoły językowej zwykle zwraca się uwagę na wiele różnorodnych czynników. Które z nich są dla Ciebie najważniejsze? Jak AHOJ reaguje na Twoje preferencje?

TY: Lektor powinien być Czechem lub bohemistą.

MY: Już od poziomu A1 wszystkie zajęcia prowadzą u nas Native Speakerzy albo bohemiści ze znajomością czeskiego na poziomie C2.

TY: Nie chcę tracić dużo czasu na dojazdy.

MY: Nasza siedziba znajduje się w centrum Krakowa – szybko dojedziesz do nas MPK lub samochodem, w naszym otoczeniu nie ma płatnej strefy parkingowej.

TY: Kurs nie może być za drogi.

MY: Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości – 45 minut lekcji kosztuje tylko 14 zł.

TY: Nie mieszkam w Krakowie.

MY: Nie musisz do nas przychodzić… Nauczymy Cię czeskiego na odległość, na zajęciach przez Skype.

TY: Myślę o pracy z czeskim.

MY: Przygotujemy Cię zarówno do rozmowy o pracę prowadzonej po czesku, jak i do podjęcia pracy z językiem czeskim.

TY: Interesuje mnie wszystko, co czeskie.

MY: Nas też! I dlatego na lekcjach opowiadamy również o kulturze, zwyczajach i życiu codziennym naszych południowych sąsiadów.

TY: Co inni studenci myślą o waszych zajęciach?

MY: Oddajmy zatem słowo naszym studentom:

„Zaczynając lekcje indywidualne nie potrafiłam powiedzieć ani słowa, teraz komunikuje się bez większego problemu. Lektorka zawsze przygotowana do lekcji, posiada ciekawe materiały”.

„Zajęcia w Ahoj to nie tylko nauka, ale także spędzony przyjemnie czas. Lektorka wykorzystuje każdą okazję do pogadanki w języku czeskim. W bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia przez co nie ma miejsca na nudę. Zawsze jest przygotowana oraz punktualna. Nauka z nią to sama przyjemność!”

„Dla mnie czeski to pasja i tę pasję udało się Ahoj nie tylko podtrzymać, ale wzmocnić”.

TY: Kto was wspiera?

MY: Wśród Naszych Przyjaciół znajdują się m.in. szkoła językowa Accent for Professionals, blog Jestem Czechofilem, wydawnictwo Czeskie Klimaty oraz pub Strefa Piwa, gdzie można skosztować wyrobów z czeskich browarów.

TY: Oferujecie coś więcej niż kursy?

MY: Oczywiście. Można u nas wypożyczyć książki i aktualną prasę, poszerzyliśmy ofertę o warsztaty językowe, organizujemy spotkania z kulturą czeską, planujemy wycieczki.

Teraz już wiesz, dlaczego AHOJ.